1. Anasayfa
 2. Yaşam

Turizm elçisi Tarihi ciğerci Bahri Dinar gazetecilik ödülleri yarışması yapılacak

Turizm elçisi Tarihi ciğerci Bahri Dinar gazetecilik ödülleri yarışması yapılacak
0
Izopoint - Yalıtım ve Yapı Kimyasalları

Trakya Gazeteciler Derneği’nin ; tüm gazetecilere açık olan “Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Dinar  Gazetecilik Ödülleri Yarışması” başlıyor.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Dinar  Gazetecilik Ödülleri Yarışması’na geri sayım başladı. Yarışmaya  01 Ocak 2023 ile 25 Mayıs  2024  tarihleri arasında yayınlanan eserler katılabilecek. Yarışma için 03 Haziran ile 12 Haziran tarihleri arasında ki başvurular kabul edilecek.

Yarışma, Bahri Dinar’ı anlatan  en iyi haber özel ödülü, Ulusal Haber, Yerel Haber, Sayfa Düzeni ve Haber Fotoğraf olmak üzere 5 dalda yapılacak.

TGD’den yapılan açıklamada, “TGD olarak gazetecilerin mesleki başarılarını ödüllendirmek amacıyla Tüm gazetecilere açık olan Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Dinar Gazetecilik Ödülleri Yarışması düzenledik.

Bu  yarışmada Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Dinar’ı  anlatan en iyi haber özel ödülüne 5.000 TL., Ulusal Haber, Yerel Haber, Sayfa Düzeni ile Haber Fotoğraf  Birincilerine 4.000, İkincilere  2500 ve üçüncülere de  1.750 TL.Ödül verilecek” denildi.

Yarışma için 03-12 Haziran 2024  tarihleri arasındaki başvurular kabul edilecek ve yarışmadaki eserler Jürinin değerlendirilmesine tabi olacak ve her dalın birinci, ikinci ve üçüncüleri  seçilecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir