1. Anasayfa
 2. Genel

Başkan Özdoğan’dan Hürmetçi Sazlığı’na ziyaretçi merkezi

Başkan Özdoğan’dan Hürmetçi Sazlığı’na ziyaretçi merkezi
0
Izopoint - Yalıtım ve Yapı Kimyasalları

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan Yılkı atlarıyla nam salmış Hürmetçi Sazlığı’na yapımı devam eden ziyaretçi merkezinin kısa bir süre içerisinde hizmete açılacağının müjdesini verdi.

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, doğaseverler ve fotoğrafçıların gözde mekanı Hürmetçi Sazlığı’nda yapımı devam eden ‘Ziyaretçi Merkezi’nin yakın bir zamanda hizmete gireceğini söyledi.

Başkan Özdoğan, ‘Ziyaretçi Merkezi’nin doğal güzellikleriyle ünlü Hürmetçi Sazlığı’nı ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin daha konforlu bir deneyim yaşamasını sağlayacak modern bir tesis olduğunu söyledi.

‘Ziyaretçi Merkezi’nin doğanın kalbinde konforlu bir mola noktası olacağını belirten Başkan Özdoğan, Hürmetçi Sazlığı’nı ziyaret edenlerin dinlenme ve ihtiyaçlarını karşılayabileceği modern olanaklar sunacağını, doğaseverlerin ve macera arayanların vazgeçilmez duraklarından biri olan alanın artık daha fazla hizmet ve olanakla misafirlerini ağırlayacağını ifade ederek şunları söyledi: “Hürmetçi Sazlığı Ziyaretçi Merkezi yaklaşık 400 metrekarelik bir tesis oluyor. Çalışmalarımızda sona geldik. İnşallah yaz sonu itibariyle burada toplantı salonu, muhtarlık binası, mescit ve lavabo ile ziyaretçilerimizin rahat edebileceği bir alanı Hürmetçi Mahallemize kavuşturmuş olacağız. Buradaki güzellikleri görmeye gelen ve alışveriş yapan vatandaşlarımızın dinlenebileceği, çayını ve kahvesini içebileceği bir alanı da inşallah vatandaşlarımıza kazandırmış olacağız. Tesisimiz hem ilçemize hem de ilimize hayırlı olsun.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir