1. Anasayfa
 2. Genel

Arçelik yazılımlarına yapay zeka platformu

Arçelik yazılımlarına yapay zeka platformu
0
Izopoint - Yalıtım ve Yapı Kimyasalları

Teknoloji alanında öncü ve yenilikçi uygulamaları ile öne çıkan Arçelik, Developers’ AI Platform-Yazılım Geliştiriciler için Yapay Zekâ Platformu’nu hayata geçirdi.

İSTANBUL (İGFA) – ChatGPT’nin de kullandığı GPT modelleri ile entegre olan platform; şirket bünyesinde yazılım geliştiren çalışanlara, Arçelik’in kendi özel bulut ortamı üzerindeki yapay zekâ uygulamasından en yüksek veri koruma standartları ile yararlanabilme imkanını sunuyor.

Arçelik Strateji ve Dijitalleşmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Utku Barış Pazar, yapay zekâ sayesinde inovasyon ve verimlilikte daha önce görülmemiş seviyelere ulaşmak mümkün olacağını söyledi.

Arçelik olarak hedeflerinin bu büyük dönüşümün sadece bir parçası değil öncüsü olmak istediklerini belirten Pazar, “Bu doğrultuda tüm çalışma arkadaşlarımızın yapay zekânın sunduğu imkanlardan en yüksek düzeyde yararlanmasını destekliyoruz. Arçelik’s Developers’ AI Platform, yazılım geliştirme süreçlerinin pek çok aşamasında verimliliği artırmakla kalmayacak, ekiplerimizin inovasyon yetkinliklerinin de katlanarak büyümesini sağlayacak” dedi.

Platform, kod ve parçacıklarla çalışmak için özel olarak tasarlanmış, üretkenliği ve kod iş birliğini artıran kullanıcı dostu bir ara yüze sahip. Şirketin kendi bulut ortamında yer alan platform, GPT 3,5 ve GPT 4.0 entegrasyonuyla, geliştirme süreçlerini iyileştirirken, veri gizliliği ve koruması standartlarını da en üst düzeye çıkarıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir