Serkan TORUN


Çayırova Akparti neden Atatürk Mahallesi’nde yönetimini kuramadı.

Çayırova Akparti neden Atatürk Mahallesi’nde yönetimini kuramadı.


Çayırova Akparti İlçe Başkanı Servet Günay’ı Atatürk Mahallesi Başkanı Fikret Torun’u görevden aldıktan sonra Dikiş tutmuyor.

Öner Güler akparti de otuzbeşbin nüfuslu Atatürk Mahallesin de yönetim kuramaz iken siyasetin butür hataları affetmedigi günlerde birde hemşericilik başladı.

İlçe ve Belediye arasında büyük bir iletişim kopukluk olduğu aşikar ilken İlçe Başkanı Servet Günay kendini seçime hazır ve Aday gibi çalışan bir durum ortaya koymuş durumda Oysaki ezelden beri hep İlçe başkanları Belediye Başkanına cepe almıştır.

Cumhur başkanı sn Recep Tayyip Erdoğan’ın gözüne uyku girmeden il il ilçe ilçe birlik çagrısı yaptıgı halde bir ilçe başkanı olarak görevini yapması gerekirken yaklaşan seçim için bir alt yapı oluşturma hevesinde olması ilçede büyük performans düşüklüğü gözlemlenmiştir.

İlçe Başkanı olarak Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile ortak projeler Mah Toplantıları yapması gerekirken Tamamen ayrı hareket ediyor budurum ilçe ve Belediye arasında bir sorun olduğunu gösteriyor.

Bu durumu kocaeli il teşkilatı ve il başkanı görmezden gelsene biran önce olaya rl konması gerekmektedir budurum akpartiye zarar vermektedir.