Bursa İnegöl'de geleceğin yönetmenleri İNESMEK'te yetişiyor

Ramiz Erinç Sağkan: "Biz kazandık!"

Adıyaman'da uyuşturucu operasyonu

Vaka haritasında zirve değişmedi

Yazar Arıkan: "Medeniyet insandan başlar"

Malatyalı muhtarlardan Başkan Gürkan'a ziyaret

Manisa'da 'yarım kilo' denetimi

Koç Bilim Madalyası, Prof. Dr. Hortaçsu'nun oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'gönüllülük' mesajı

Bursa Osmangazi'de 40 yıllık hatır sergisi

Bursa İnegöl'de geleceğin...

Kütahyaspor sahadan 2-0 g...

Ramiz Erinç Sağkan: "Biz ...

Adıyaman'da uyuşturucu op...

Vaka haritasında zirve de...

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorKervan’dan kadına şiddete 'Hayır'

Kervan’dan kadına şiddete 'Hayır'

Kahramanmaraş’ın lider markası, Alpedo Kervan Lezzet Grubu üyesi Kervan Pastaneleri çalışanları Kadına Yönelik Şiddet ile Uluslararası Mücadele Gününde anlamlı bir farkındalık ortaya koydular.

Tural Şahbazlı (Kahramanmaraş İGFA)- Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu‘nun öncülük ettiği projede Kervan Pastanelerinin Kahramanmaraş’ta bulunan tüm şubelerinde çalışanlar üzerlerine "Kadına yönelik şiddete hep birlikte dur diyelim" yazılı tişörtler giyerek 'Kadına Şiddete Hayır' dediler. 

Kadına  şiddetin çağdışı ve utanç verici bir davranış olduğunun altını çizen Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, "Kadın hakları ihlalleri, her coğrafyadaki toplumlarda yaygın olan, sınır ve sınıf tanımayan bir suçtur. Bu suçu da biz yüz kızartıcı suç olarak kabul ediyor ve Kervan ailesi olarak karşısında dimdik duruyoruz. Yapılan araştırmalar babasının annesine şiddet uyguladığını gören çocukların da yetişkin olduklarında aynı eğilimi gösterdiklerini ortaya koyuyor. Bundan dolayı ki bu suç için çocuklarımıza  rol model olmayalım" dedi.