İstanbul'da aydınlatma direğine çarpan otomobil alev aldı

Balıkesir'de bir mahalle karantinaya alındı

4. Dünya Göçebe Oyunları tanıtıldı

GÜNCELLEME - Korudağı'ndaki orman yangını söndürüldü

Bursa'da uyuşturucu operasyonu

Bursa'da 4 aydır aranan kişinin cesedi foseptik çukurunda bulundu

Kocaeli'de 3 kişiyi silahla yaralayan şüpheli tutuklandı

Korudağı'nda orman yangını çıktı

Hırvatistan vatandaşı ziyarete geldiği Keşan'da Müslüman oldu

Kocaeli'de denize giren emekli öğretmen boğuldu

İstanbul'da aydınlatma di...

Bursaspor, yeni sezon haz...

Balıkesir'de bir mahalle ...

4. Dünya Göçebe Oyunları ...

GÜNCELLEME - Korudağı'nda...

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorKapaklı'da gönüllü berberler yaşlılara hizmet verecek

Kapaklı'da gönüllü berberler yaşlılara hizmet verecek

TEKIRDAG (AA) - Kapakli ilçesinde gönüllü olarak yasli ve bakima muhtaç vatandaslara hizmet vermek isteyen esnaf ile belediye arasinda protokol imzalandi.

65 yas üstü yasli, hasta, bakima muhtaç veya engelleri nedeniyle gündelik ihtiyaçlarini yerine getiremeyen vatandaslarin ihtiyaçlarini karsilamak amaciyla Kapakli Belediyesi tarafindan hayata geçirilen Evde Bakim ve Destek Hizmeti'ne gönüllü destek vermek isteyen berber ve kuaförler Mehmet Düzgün, Erhan Nar ve Hasan Aktürk ile Kapakli Belediyesi arasinda isbirligi protokolü yapildi.

Protokolün ardindan bir konusma yapan Kapakli Belediye Baskani Mustafa Çetin, sosyal belediyeciligi yayginlastirmaya çalistiklarini söyledi.

Saglik Isleri Müdürlügü tarafindan hayata geçirilen Evde Bakim ve Destek Hizmeti ile 65 yas üstü yasli, hasta, bakima muhtaç veya engelleri nedeniyle gündelik ihtiyaçlarini yerine getiremeyen vatandaslarin saglik bakimi, psikolojik destek, ev temizligi ve kisisel temizliklerini yaptiklarini anlatan Çetin, "Geçtigimiz gün Evde Bakim ve Destek Hizmeti sundugumuz bir teyzemiz, beni arayarak tesekkür etti. Insanlara dokunalim, onlara faydali olalim, hayir dualarini alalim istiyoruz. Sizlerin de bu hizmete gönüllü olarak katki vermeniz bizleri çok memnun etti. Hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. Allah razi olsun." dedi.

Berber ve kuaförler de projede yer alacak olmaktan duyduklari memnuniyeti dile getirdi. Çetin, berber ve kuaförlere tesekkür belgesi verdi.


Haber Kaynak :