Başkan Büyükgöz GESMEK merkezinde

GTÜ Öğrencisi yazmayı öğreten defter icat etti

Sanayide kapasite kullanımı artış gösterdi

Levent Altun Genel Başkan Yardımcısı oldu TGF'de görev dağılımı yapıldı

TGF’de Yılmaz Karaca güven tazeledi Anadolu basını Alanya’da buluştu

TGF’de Yılmaz Karaca güven tazeledi Gebzeli gazetecilere önemli görevler

TGF Genel Başkanı Karaca, Yerel Medya Çalıştayı’nda konuştu: “Örgütler birlikte hareket etmelidir”

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

İGF’nin medyalara reklam desteği ödemeleri başladı

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

Başkan Büyükgöz GESMEK ...

GTÜ Öğrencisi yazmayı öğr...

Sanayide kapasite kullanı...

Levent Altun Genel Başka...

TGF’de Yılmaz Karaca güv...

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorIşık: “Geleceğimiz için aşı olmalıyız”

Işık: “Geleceğimiz için aşı olmalıyız”

Işık: “Geleceğimiz için aşı olmalıyız”
Aker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Eren Ertuğrul Işık, vatandaşların eski rahat günlere dönebilmesi için bir an önce en az 2 doz aşı olması gerektiğini belirtti.
Hepimiz için tüm dünyada olduğu gibi bizlerde sıkıntılı dönemler yaşadık, tekrar bu sıkıntılı dönemi yaşamamak için şimdi önümüzde bir seçenek var, o da aşı diyen Aker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Işık: “Unutmayalım ki bu salgının ilk dönemlerinde insanlar haklı olarak evden çıkmaya, ekmek almaya gitmeye bile korkuyordu. O dönemde ben ve bütün ekibim 24 saat sahada toplu çalışma alanlarında PCR testleri aldık. Bu işi yaparken bir sürü sağlık personelimiz COVİD oldu. Herkesin yakınları bu süreci geçirdi ve çok zorlu bir dönem oldu hepimiz için. Allah o günleri bir daha yaşatmasın ben çok iyi biliyorum sahada olanları, neler yaşadığımızı. Dünyanın tanımadığı bir hastalıkla mücadele etmek gerçekten çok zor, birçok insan yakınlarını kaybetti bu süreçte halada kaybetmeye devam ediyor. İşte bu süreci tersine çevirmek artık elimizde oda ancak aşıyla mümkün” şeklinde konuştu.

“YOĞUN BAKIMDAKİLERİ GÖRSELER KOŞARAK AŞI OLMAYA GİDERLER”

Aşı karşıtı insanlara da seslenen Işık: “Tabi bir de aşı karşıtları var, ben saygı duyabilirim fakat fikirlerine katılmak zorunda değilim. Her zaman dediğimiz gibi bu illetten kurtulmanın yolu varsa ve bu da aşı olmaktan geçiyorsa aşı olmalıyız. Bu kadar imkân, bu kadar olanak sağlanmışken bizlerde geleceğimiz için kurallara uymalıyız ve aşı olmalıyız. Bu bir ihtiyaç olmazsa, durum bu kadar ciddi olmazsa böyle bir yatırım, böyle bir masraf, böyle bir teknoloji, böyle bir uğraş niye yapılsın. Bence şu anda milletimizin aşıyı reddedeceği bir yer kalmadı. İnsanlarımız biraz araştırsa aşı olunduğunda ve olunmadığında yaşayabileceklerimizi, inanın şu anda koş koşa hastaneye gidip aşı olurlar” dedi.