Ankara Şeker Fabrikası 58 yaşında

MHP "askıda ekmek" kampanyası başlattı

Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu muhtarlara "muhtar çakmağı" hediye etti

Malkara'da trafik kazası: 2 yaralı

Hayrabolu'da Muhtarlar Günü kutlandı

"Kooperatifçilik Otobüsü" Edirne'ye geldi

Keşan Belediye Başkanı yazlıkçıların emanet ettiği sokak kedisini makamına aldı

Edirne'den kısa kısa

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Tekirdağ'da

Malkara'da kan bağış kampanyası düzenlendi

Ankara Şeker Fabrikası 58...

MHP "askıda ekmek" kampan...

Keşan Belediye Başkanı He...

Malkara'da trafik kazası:...

Hayrabolu'da Muhtarlar Gü...

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorÇalışan anne ve babaların çocukları için önemli bir fırsat!

Çalışan anne ve babaların çocukları için önemli bir fırsat!

Çalışan anne ve babaların çocukları için önemli bir fırsat!
Malum pandemi süreci bütün dünyayı olumsuz etkilemektedir. Bu dönemde en çok etkilenen sektörlerin başında da eğitim geliyor. Özellikle ilk ve orta dereceli okullarda okuyan çocuklarımız eğitimlerine, evlerinden EBA sistemine bağlanarak uzaktan devam edecekler. Bu durum; özellikle her ikisi de çalışan ebeveynler için büyük sorun teşkil ediyor. Çocuklarını evde yalnız bırakamayacak veliler şimdiden kara kara düşünmeye başladılar bile.
Bu problemi gidermeye yönelik olarak çözüm üretmek adına; Gebze meydanda yıllardır yabancı dil eğitim hizmeti veren AmericanLIFE, “hafta içi 5 tam gün hizmet” için kollarını sıvadı!
Geliştirdikleri yeni eğitim modeli ile; çocukları hafta içi “beş tam gün” kurumda misafir etmeyi planlayan Gebze AmericanLIFE’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Sedefoğlu, “Çocuklarımızı İngilizce kursumuzda misafir edelim; hem İngilizce öğrensinler, hem de kurumdaki boş vakitlerinde EBA derslerini bizim yanımızda takip etsinler” dedi.  
Öğrencilerin; 6 kişilik modern ve hijyenik sınıflarda, haftada 5 gün dolu-dolu vakit geçireceklerini, sadece İngilizce konuşulan kurum ortamında sürekli İngilizceye maruz kalacaklarını ve böylelikle herkes için zor geçen bu dönemin, onlar için önemli bir fırsata dönüşmüş olacağını belirten Sedefoğlu, çalışan anne ve babaların en önemli problemini bütçelerine uygun bir fiyatla çözeceklerini dile getirdi.
Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda faaliyette bulunan AmericanLIFE, çocuk ve yetişkin gruplarında 4 yıldan fazla süredir İngilizce dil eğitimi vermektedir. Kurum Telefonu: +90 554 401 96 68