Ankara Şeker Fabrikası 58 yaşında

MHP "askıda ekmek" kampanyası başlattı

Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu muhtarlara "muhtar çakmağı" hediye etti

Malkara'da trafik kazası: 2 yaralı

Hayrabolu'da Muhtarlar Günü kutlandı

"Kooperatifçilik Otobüsü" Edirne'ye geldi

Keşan Belediye Başkanı yazlıkçıların emanet ettiği sokak kedisini makamına aldı

Edirne'den kısa kısa

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Tekirdağ'da

Malkara'da kan bağış kampanyası düzenlendi

Ankara Şeker Fabrikası 58...

MHP "askıda ekmek" kampan...

Keşan Belediye Başkanı He...

Malkara'da trafik kazası:...

Hayrabolu'da Muhtarlar Gü...

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorAkıllı tartı HONOR Scale 2 ağırlık ölçmekten öteye geçiyor

Akıllı tartı HONOR Scale 2 ağırlık ölçmekten öteye geçiyor

ISTANBUL (AA) - Yeni giyilebilir teknolojiler ve ekosistem ürünleriyle portföyünü genisleten HONOR, akilli tarti Scale 2 ile vücut yag orani, bazal metabolizma orani ve kalp ritmi gibi toplamda 12 farkli deger ölçümü yaparak sagligin yakindan takip edilebilmesine olanak sagliyor.

Honor'dan yapilan açiklamaya göre, HUAWEI Technologies çatisi altinda gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle deger yaratan marka, HONOR Scale 2 ile hayati kolaylastiran ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Sadece agirlik ölçen geleneksel tartilarin aksine özellikle aktif bir yasam süren ve beslenmesine dikkat edenler için toplamda 12 farkli ölçüm yapabilen HONOR Scale 2, agirlik ölçümünün yaninda Vücut Kitle Endeksi (BMI), Vücut Yag Orani, Kalp Ritmi, Iç Organ Yag Seviyesi, Iskelet Kas Kütlesi, Yagsiz Vücut Kütlesi, Bazal Metabolizma Hizi, Vücuttaki Su, Protein, Kemik Mineral Içerigi ve Vücut Skoru gibi birçok farkli degeri kolayca sunabiliyor.

Söz konusu ölçümler sayesinde akilli tarti, fit ve saglikli bir yasama ulasmak için yapilmasi gereken antrenmanlari dogru sekilde planlayabiliyor.

- Tüm aileye yönelik akilli özellikler

HONOR Scale 2'nin ölçümleriyle ilgili detayli raporlar, grafikler ve analizlere ulasmak için akilli tartiyi HUAWEI Saglik mobil uygulamasiyla eslestirmek yeterli oluyor.

Toplamda 50 kullaniciya kadar verileri kaydedip sunabilen HONOR Scale 2, ölçü sirasinda aile üyesini otomatik olarak taniyor. Bluetooth üzerinden HUAWEI Saglik uygulamasina baglanarak tüm ölçüm geçmisini de gösterebiliyor. Çevrimdisi da çalisabilen akilli tarti, bu modda 200'e kadar veriyi bünyesinde saklayabiliyor.

Öncü yapay zeka ve büyük veri modellerini kullanan son teknoloji HUAWEI TruFit algoritmasini kullanan HONOR Scale 2, bu sayede yüksek hassasiyette ölçümler yapabiliyor. Içerisinde bulunan özel agirlik ölçme çipi, ölçümde olusan 100 gramlik degisiklikleri bile algilayarak, vücuttaki en küçük degisimleri bile gösterebiliyor.


Haber Kaynak :